IV Niedziela Wielkanocna - 12 maja

1. Nabożeństwa majowe codzienne po Mszy św. o 18.00, w niedzielę o 15.30
2. W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Józefa.
3. W tym tygodniu rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele.
4. W piątek w naszej szkole odbędzie się egzamin do bierzmowania. O godz. 9.45 klasa VII b, o 10.45 klasa VII a. Na egzamin zaproszeni są rodzice kandydatów do bierzmowania.
5. W najbliższą niedzielę przybędzie do naszej parafii przedstawiciel Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie, wygłosi homilię wraz z informacją na temat Uniwersytetu oraz Towarzystwa Przyjaciół KUL i przeprowadzi zbiórkę do puszek przed kościołem.
6. Co było celem objawień Matki Bożej w Fatimie? Zabójcy błog. ks. J. Popiełuszki z wyniku odkrycia nowych dowodów będą ponownie sądzeni – warto o tym poczytać w Gościu Niedzielnym.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Sajdak Józef, Miłkoś Małgorzata, Warias Franciszka, Kogut Grażyna.

Please publish modules in offcanvas position.