VI Niedziela Wielkanocna - 26 maja

1. Dzisiaj z okazji Dnia Matki wszystkim mamom w naszej parafii życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia, szczególnej opieki Matki Pana Jezusa, długich lat życia w szczęściu i radości.

2. We wtorek 28 maja, o godz. 18.00 ks. abp H. Nowacki udzieli w naszym kościele młodzieży z 4 parafii sakramentu bierzmowania. Prosimy, by kandydaci przyszli na godz. 17.30 na nabożeństwo majowe ze świadkami i usiedli obok siebie. We wtorek o godz. 8.00 prosimy rodziców bierzmowanych o posprzątanie kościoła.

3. W poniedziałek od 17.00 spowiedź św. dla kandydatów do bierzmowania.

4. W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża pw. św. Anny.

5. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje – czyli tzw. Dni Krzyżowe. Program nabożeństw jest następujący:

         - w poniedziałek po Mszy św. o godz. 18.00 wyruszy z kościoła procesja do Krzyża na ul. Jagiellońskiej.

        - we wtorek z racji bierzmowania procesji nie będzie.

        - w środę Msza św. w kościele parafialnym o godz. 18.00 bez procesji. O godz. 18.00 Msza św. i procesja w Narożnikach.

          Gdyby padał deszcz nabożeństwa odbędą się w kościele i w   kaplicy.

6. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnicy różańcowej o godz. 17.20. Różaniec bez rozważań w intencji przebłagalnej poprowadzą mieszkańcy Zadębia.

7. Czy Polska musi wypłacać komukolwiek odszkodowania za całkowite zniszczenie Polski w czasie II wojny światowej i śmierć 6 milionów Polaków? Kim są ci którzy uważają, że musi zapłacić! O tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Są ostatnie numery Małego Gościa niedzielnego z płytą CD z przebojami zespołu Arka Noego.

8. Prosimy do czwartku najlepiej po majówce zabrać z kościoła palmy.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Seternus Andrzej, Bobro Grażyna, Grabowska Agata, Moździerz Janina.

Please publish modules in offcanvas position.