XIII Niedziela Zwykła - 30 czerwca

1. Ponieważ nie otrzymaliśmy do pomocy w pracy duszpasterskiej kapłana, dlatego z powodu wyjazdów na urlopy, w okresie wakacyjnym w niedzielę i święta nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00 i o 11. 00 w Narożnikach.
2. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża pw. św. Rity.
3. W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:
- w środę od godz. 18.00 szkoła podstawowa
- we czwartek od godz. 18.00 klasy VII, VIII i gimnazjum.
- w piątek od godz. 18.00 młodzież szkół średnich i dorośli.
4. W I piątek od godz. 8.00 udamy się do chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o 2 samochody z rodzin: Zygmunta Kaczochy i Heleny Pikul.
5. W I sobotę zapraszamy na kolejne nabożeństwo 5 pierwszych sobót. Rozważanie tajemnicy różańcowej o godz. 18.20. Różaniec bez rozważań w intencji przebłagalnej poprowadzą mieszkańcy ul. Słonecznej.
6. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali piękne ołtarze na Boże Ciało, Strażakom, wszystkim dzieciom, Liturgicznej Służbie Ołtarza za asystę oraz wszystkim za pobożny udział w oktawie Bożego Ciała. Bóg zapłać. Niech wyrazem naszej pogłębionej miłości będzie częstsze przyjmowanie Pana Jezusa w Komunii św.
7. We wtorek 2 lipca organizujemy pielgrzymkę autokarową do Tuchowa na odpust. Jest jeszcze 20 wolnych miejsc. Wyjazd o godz. 15.00 z parkingu przy szkole. Zapisy w sklepie p. Seternusów, koszt autobusu 15 zł.
8. Z ofiar składanych na ślubach w ubiegłym roku zakupiono dmuchawę – odkurzacz do sprzątanie kostki przy kościele i przy kapliczce w sośninie. Kosztowała 1550 zł.

9. W kwaterze żołnierzy z okresu I wojny światowej zostały podlane trucizną dwa młode dęby. Zakupione w szkółce z certyfikatem kosztowały 1200 zł. Na jesieni muszą być posadzone nowe – takie jest postanowienie Urzędu Ochrony Zabytków.
10. Duszpasterstwo Nauczycieli i Wychowawców zaprasza na 82. Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę, która odbędzie się 2 lipca. Zapraszamy Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów Świeckich. Szczegółowe informacje oraz zapisy na pielgrzymkę prosimy zgłaszać do Dekanalnego Duszpasterza Nauczycieli i Wychowawców ks. Józefa Szczęśniaka. Kontakt jest podany na tablicy ogłoszeń: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod nr tel. 507 577 910.
11. Kiedy antybiotyki nie leczą, ale szkodzą o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Są ostatnie numery Małego Gościa z bransoletkami za darmo.
12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kmiecik Stanisława, Kogut Katarzyna, Surgot Zofia, Surgot Krystyna.

Please publish modules in offcanvas position.