XV Niedziela Zwykła - 14 lipca

1. W środę różaniec o godz. 18.30 poprowadzi róża pw. św. Małgorzaty.
2. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarnowie.
3. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. z okazji wspomnienia św. Krzysztofa nastąpi błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych.
4. Zachęcamy do zapisywania się na Pieszą Tarnowską Pielgrzymkę do Częstochowy.
5. Ponieważ w parafii pracuje tylko jeden kapłan, automatycznie wydłuża się czas oczekiwania na odprawienie Mszy św.
6. Dlaczego w klinice Budzik udaje się wybudzać ludzi ciężko chorych, będących przez wiele lat w śpiączce o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu: Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Żurawska Dorota, Niemczura Janina, Niemczura Ewelina, Mikus Aneta.