XXV Niedziela Zwykła - 22 września

1. Dzięki dotacjom Polskiego Rządu rozpoczęły się prace przy wykonaniu ronda w centrum Radgoszczy. Zachowajmy wyjątkową ostrożność w czasie przechodzenia i w czasie jazdy. Zakończenie prac planowane jest na listopad. Pogrzeby będą się rozpoczynały przy bramie na parkingu.
Moim skromnym zdaniem - w uznaniu za prawie 30 letnią posługę duszpasterską pełnioną w naszej parafii bardzo dobrze by się stało, gdyby rondo otrzymało nazwę „Rondo ks. prałata Stanisława Gawędy”. Jestem przekonany, że cała społeczność naszej parafii poprze tę propozycję.
2. W środę różaniec o 1730 poprowadzi róża pw. św. Marii Magdaleny.
3. W środę o 18.00 obowiązkowe spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców.
4. Dzisiaj na Jasnej Górze odbywa się ogólnopolska pielgrzymka rodzin i małżeństw. Wraz z pielgrzymami z naszej parafii módlmy się, aby wszystkie rodziny w naszej parafii były silne Bogiem i wzajemną miłością.
5. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie kandydatów na ministrantów, w sobotę o godz. 9.00 spotkanie chórku parafialnego. Zapraszamy dziewczęta i chłopców do służby liturgicznej w naszym kościele.
6. W najbliższą sobotę w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Tarnowie o godz. 9.30 rozpocznie się ogólno diecezjalne czuwanie Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca. Zapraszamy wszystkich członków Apostolatu z naszej parafii do udziału w tym nabożeństwie.
7. Dziękujemy parafianom: Edwardowi Frącowi, Andrzejowi Pikulowi, Monice i Jackowi Radgoskim za prace pielęgnacyjne przy krzewach przy kościele i plebanii. Bóg zapłać.
8. Dziękujemy pewnej osobie z ul. Orzeszkowej za ufundowanie 4 kinkietu do babińca. Bóg zapłać.
9. Ponad 60-tysięcy ludzi z całej Polski modliło się we Włocławku w czasie wzruszającej akcji „Stajemy pod krzyżem”, my w łączności z nimi modliliśmy się na Drodze Krzyżowej, czy znamy najważniejsze miejsca w których Rosjanie mordowali Polaków, o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym.
10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Bóg zapłać. Do sprzątania kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kuśnierz Lucyna, Sołtys Renata, Gleń Bernadetta, Świder Dorota.

Please publish modules in offcanvas position.