IV Niedziela Adwentu - 22 grudnia

1. W poniedziałek z racji całodniowej spowiedzi św. w Dąbrowie Tarn. roraty w naszym kościele będą tylko o godz. 7.00.
  2. W Wigilię roraty o 7.00 i zakończenie Nowenny do Dzieciątka Jezus.
  3. Pasterka w Narożnikach będzie o godz. 21. 00, w kościele parafialnym o godz. 23. 00. O godz. 22.40 w kościele w oczekiwaniu na Boże Narodzenie będziemy modlić śpiewem Ciemnej Jutrzni Adwentowej. Na Pasterce będzie składka na Fundusz Obrony Życia.
  4. W Boże Narodzenie i w święto św. Szczepana nie będzie Mszy św. o 16.00.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzili święto Świętej Rodziny z Nazaretu: Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej Mszy św. małżonkowie będą odnawiali przyrzeczenia małżeńskie.
  6. Gratulujemy 37 osobom w naszej parafii, które od 25 marca przez 9 miesięcy modliły się w intencji dzieci nienarodzonych.
  7. W dzisiejszym podwójnym Gościu Niedzielnym w cenie 10 zł jest przepiękny modlitewnik na Wigilię oraz ciekawe artykuły o zwyczajach bożonarodzeniowych.
  8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy parafian: Zielińska Renata, Pikul Irena, Pikul Alicja, Chudy Danuta, Stal Elżbieta oraz w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Stal Małgorzata, Chudy Lucyna, Dziedzic Stanisława, Tułacz Maria.