Uroczystość Bożego Narodzenia - 25 grudnia

 1. Witamy serdecznie miłych Gości i Parafian, którzy przybyli na Święta do rodzin w naszej parafii. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego Dzieciątka i opieki Matki Bożej oraz dobrego zdrowia.
 2. Jutro w święto św. Szczepana na każdej Mszy św. będzie poświęcenie owsa.
 3. W najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 10.00 będzie błogosławieństwo i rozesłanie kolędników misyjnych, którzy zaraz po Mszy św. będą odwiedzać domy w naszej parafii i zbierać ofiary na misje. Prosimy o życzliwe ich przyjęcie.
 4. Dzisiaj i jutro nie ma Mszy św. o godz. 16.00.
 5. Z okazji świąt Bożego Narodzenia panie z parafialnego oddziału Caritas przygotowały 12 paczek o wartości 40 - 60 zł dla osób samotnych i dla rodzin potrzebujących wsparcia. Dziękujemy firmie Tarsmak za przekazane produkty oraz wszystkim osobom, które w sklepach złożyły dar serc na ten cel. Bóg zapłać.
 6. Serdecznie dziękujemy: Katarzynie Szwajkosz, Bożenie Szwajkosz, Janowi Sipiorowi, Mateuszowi Moździerzowi, Tomaszowi Kijakowi i Eugeniuszowi Burcowi, za wykonanie pięknej szopki i dekoracji w kościele. Bóg zapłać.
 7. Dziękujemy Małgorzacie i Zbigniewowi Gierczyńskim, Teresie i Krzysztofowi Kutom za ofiarowanie choinek do kościoła, strażakom za ich zainstalowanie w kościele i za wykonanie szopki przed kościołem. Bóg zapłać.
 8. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przekazane nam kapłanom życzenia świąteczne oraz upominki na świąteczny stół. Bóg zapłać.
 9. Porządek odwiedzin duszpasterskich w tym tygodniu:
 • piątek od 8. 30  - Kaczówka, Lisiaki Północne od końca w kierunku kościoła z przerwą na pogrzeb o godz. 12.30
 • sobota od 8. 30 - Lisiaki Południowe od p. Galus do p. Frąc.
 •                         - Zarzecze za rzeką od końca
 • niedziela od 12.30 - ul. Słoneczna i Osiedle.
 1. Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg odwołał do Siebie śp. Wiesława Grabowskiego. Jego pogrzeb będzie w piątek o godz. 13.00, o 12.30 w kościele modlitwa różańcowa. Polecajmy jego duszę miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie…

Please publish modules in offcanvas position.