Święto św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa - 29 grudnia

1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 będzie błogosławieństwo i rozesłanie kolędników misyjnych, którzy zaraz po Mszy św. będą odwiedzać domy w naszej parafii i zbierać ofiary na misje. Prosimy, by puszki z ofiarami kolędnicy oddali dziś do zakrystii w kościele.
  2. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie „Starego Roku” będzie we wtorek o godz. 16.00. O godz. 15.30 odmówimy wspólnie różaniec, który poprowadzi róża pw. św. Kingi.
  3. Porządek odwiedzin duszpasterskich w tym tygodniu: Dzisiaj: - ul. Słoneczna pierwsza część od 11.00 do 12.00, dalsza część po 13.00; Osiedle od 13.00. W poniedziałek od 8.30 – Zadębie od końca, Podlesie.
  4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy parafian: Szarek Agnieszka, Radzik Teresa, Stal Roma, Kopeć Agata oraz w sobotę od godz. 8.00: Błachaniec Ewelina, Bąba Wioleta, Bartoń Anna, Kułaga Elżbieta.