XXX Niedziela Zwykła - 27 października 2013 r.

1. W najbliższy piątek przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Postarajmy się wszyscy wyspowiadać przed Wszystkimi Świętymi, aby zmarłym ofiarować nie tylko znicze i kwiaty, ale to, co im jest najbardziej potrzebne czyli modlitwę, Komunię św. i odpust zupełny. Spowiedź św. będzie w następującym porządku:

- w poniedziałek od godz. 16.00 wszystkie dzieci z podstawówki,

- we wtorek od 16.00 wszyscy gimnazjaliści,

- w środę od 16.00. dorośli.

Prosimy by dzieci zabrały ze sobą obrazki do spowiedzi na I piątki, a po spowiedzi zostawały w kościele na różaniec. Nie odkładajmy spowiedzi na piątek lub sobotę.

2. We Wszystkich Świętych Msze św. tak jak w niedzielę. O godz. 13. 30 wyruszymy z kościoła w procesji na cmentarz gdzie odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego, a następnie różaniec za dusze Zmarłych. Być może, że będzie odprawiona Msza św. na cmentarzu, ale przyjdźmy w tym dniu wszyscy do kościoła, bo nagła zmiana pogody może uniemożliwić odprawienie Mszy św. na cmentarzu.

3. W uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu klerycy, ministranci i lektorzy będą zbierali ofiary do puszek na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

4. Z powodu uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego nie odwiedzimy w tym miesiącu chorych.

5. Dziękujemy za ofiary do kopert. Złożyło je 268 rodzin. Szczególnie dziękujemy tym którzy, przekazali zaległości z ubiegłego roku. Bóg zapłać.

6.  Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego z którego dowiemy się między innym o tym dlaczego we Francji w najbliższym czasie będzie zburzonych 250 katolickich kościołów. W Małym Gościu jest kalendarz na 2014 r. Ponieważ naszej parafii nie stać w tym roku na wydanie kalendarza parafialnego zachęcamy do zakupienia Małego Gościa z darmowym kalendarzem.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w czwartek od godz. 8.00 prosimy Panie ze Żdżar: Ciąbor Barbara, Juras Bożena, Stal Władysława, Madej Alicja oraz w sobotę od godz. 8.00 panie: Siuda Krystyna, Wątroba Roman, Wątroba Barbara, Bator Maria.