Wszystkich Świętych – 1 listopada 2013 r.

1. Dzisiaj o godz. 13. 30 wyruszymy z kościoła w procesji odmawiając koronkę do Miłosierdzia Bożego, a następnie różaniec za dusze zmarłych.

2. Dzisiaj o godz. 16.00. będzie odprawiona Msza św. w kościele.

3. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada odwiedzą codziennie cmentarz i tam pomodlą się za zmarłych mogą zyskać odpust zupełny dla dusz w czyśćcu cierpiących – każdego dnia dla jednej duszy. Aby uzyskać odpust należy wypełnić następujące warunki: wyspowiadać się, przyjąć Komunię św., pomodlić w intencjach Ojca św., wyzbyć się przywiązania nawet do grzechu lekkiego, nawiedzić cmentarz i tam pomodlić się za zmarłą osobę, za którą ofiarowany jest odpust.

4. Na cmentarzu ministranci i lektorzy zbierają ofiary do puszek na Seminarium Duchowne w Tarnowie.

5. Jutro Dzień Zaduszny. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 17.00 i w Narożnikach o 8.30.

6. Wypominki listopadowe są czytane w niedzielę o godz. 15.30, w dni powszednie o godz. 16.30.

7. W Dzień Zaduszny zbierane będą na tacę ofiary przeznaczone na uzupełnienie wynagrodzenia za pełną poświęcenia dla całej parafii pracę w kościele Pani Organistki Marii Augustyn.

8.  Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego z którego poznamy naukę Kościoła o rzeczach ostatecznych. W Małym Gościu jest za darmo kalendarz na 2014 r.