XXXI Niedziela Zwykła – 3 listopada 2013 r.

1. Wypominki listopadowe są czytane w niedzielę o godz. 15.30, w dni powszednie o godz. 16.30. W czasie wieczornych nabożeństw będziemy śpiewać nieszpory za zmarłych.

2. W środę o 16.30 obowiązkowe spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców.

3. W czwartek o godz. 16.30 obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. W środę i w czwartek prosimy, by dzieci i młodzież przyszły na wypominki z rodzicami pomodlić się za zmarłych.

4. Z okazji Święta Niepodległości zapraszamy wszystkich parafian w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30 w intencji Ojczyzny i akademię przygotowaną przez młodzież i nauczycieli.

5. Katecheza parafialna dla klasy I B gimnazjum we wtorek o godz. 16.00, po niej Msza św. w kościele na którą zapraszamy także rodziców.

6. Dziękujemy za ofiary do kopert, które złożyło 48 rodzin. Bóg zapłać. W sumie w październiku ofiary złożyło 306 rodzin.

7. Pani Organistka serdecznie dziękuje za ofiary złożone wczoraj na tacę. W intencji ofiarodawców będzie odprawiona Msza św. o Boże błog. i zdrowie.

8. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego z którego dowiemy się między innymi o osobach, które nawróciły się do Boga tuż przed swoją śmiercią. Są jeszcze ostatnie numery Małego Gościa w którym jest kalendarz na 2014 r.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w czwartek od godz. 8.00 prosimy panie: Grabowska Alfonsa, Kazibut Krystyna, Grabowska Helena, Rokocz Felicja oraz w sobotę od godz. 8.00 panie: Kawa Władysława, Pikul Irena, Pobiegło Zofia, Noga Maria.