XXXII Niedziela Zwykła – 10 listopada 2013 r.

1. Jutro przypada Święto Narodowe Polski Ojczyzny naszej. Z tej okazji zapraszamy na Różaniec o godz. 16.30 i na Mszę św. w intencji Ojczyzny.

2. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża Marii Kułaga.

3. Katecheza parafialna dla klasy I C gimnazjum w piątek o godz. 16.10, po niej Msza św. dla uczniów i rodziców.

4. Towarzystwo Przyjaciół Radgoszczy z Chicago przekazało naszej parafii 3000 $ z przeznaczeniem na potrzeby kaplicy w Narożnikach. Bóg zapłać za złożony dar.

5.  Bardzo serdecznie prosimy segregować śmieci na cmentarzu. Wszystkie możliwe do wykorzystania w domu śmieci np. żywe kwiaty z ziemią zabierajmy do domu, by obniżyć koszty wywozu śmieci – opłaty jak wszyscy wiemy są bardzo wysokie. Przed uroczystością Wszystkich Świętych wywieziono z cmentarza 27 kontenerów śmieci

6. Ks. Mateusz Gondek odprawi Msze św. za + Józefa Kusiaka w Afryce, a ks. Łukasz Niemiec od 1 grudnia za + Władysławę Urban w Kazachstanie z intencji uczestników pogrzebów. Intencje wywieszone są na tablicy ogłoszeń.

7. Dziękujmy panom: Józefowi Brzychczy, Edwardowi Kaczocha oraz Mateuszowi Szwajkosz za prace na rzecz parafii. Bóg zapłać.

8. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego z którego dowiemy się między innymi o Polakach, którzy naprawdę kochali Polskę oraz dlaczego Polska obecnie pustoszeje.

9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Noga Anna, Panek Maria, Seternus Emil, Ledwoń Janina.