Uroczystość Chrystusa Króla – 24 listopada 2013 r.

1. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża Marii Nowak.

2. Katecheza parafialna klasy II C gimnazjum w piątek o godz. 16.10 na prałatówce, po niej Msza św. dla uczniów i ich rodziców.

3. Tradycyjnie w IV piątek miesiąca zapraszamy na Mszę św. wszystkich, którzy pragną ofiarować zmarłym dar pobożniejszej modlitwy. Szczególnie zapraszamy członków Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca. O godz. 16.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza św. z Nieszporami za zmarłych.

4. Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po Nowennie.

5. Spotkanie Rady Parafialnej na plebanii w piątek po Mszy św. wieczornej.

6. Co roku w okresie Bożego Narodzenia nasze domy odwiedzają Kolędnicy misyjni. Od tego roku udział w tym zadaniu ewangelizacyjnym będzie jednym z obowiązków każdego kandydata do bierzmowania z klas od I do III

7. Zachęcamy do nabycia u ministrantów i czytania Gościa Niedzielnego w którym jest za darmo 16 stronicowy kalendarz na 2014 r. z błog. Janem Pawłem II. W Małym Gościu są za darmo piękne lampiony dla dzieci na adwent. Bardzo prosimy, by rodzice kupili dzieciom tę wartościową gazetę. W Żyjmy Ewangelią są zdjęcia i artykuł o naszej parafii.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Pikul Krystyna, Pikul Małgorzata, Schab Zofia, Ptak Felicja.