Św. Mikołaj w parafii

Tradycyjnie gościliśmy w naszej parafii św. Mikołaja, który przybył, aby prezentami nagrodzić dzieci zaangażowane w życie parafii. Najpierw jednak, a było to w sobotę wieczorem spotkał się z grupką niepełnosprawnych dzieci i ich rodziców. Z tej okazji gimnazjaliści klas III odegrali kolędę misyjną, a dziewczynki ze szkoły podstawowej zaprezentowały ciekawy układ taneczny. Dzieci ze Szkolnego Koła Caritas przygotowały piękne obrazki ze zdjęciami ze Św. Mikołajem z ubiegło rocznego spotkania, oraz zakupiły prezenty. Św. Mikołaj wręczył upominki 10 dzieciom, po czym odbyła się bardzo miła sesja zdjęciowa ze świętym Mikołajem.

Wieczorna Msza św. już na początku wprawiła wszystkich jej uczestników w doskonałe humory. Ich oczom ukazała się olbrzymich rozmiarów góra prezentów ułożonych przez 2 aniołki wokół ołtarza. Ministranci i kandydaci, lektorzy, chórek dziewczęcy, kapłani oraz osoby świeckie – animatorzy dziecięcych dzieł w parafii zostali obdarzeni hojnymi prezentami. Święty Mikołaj nie zapomniał też o członkach róż żywego różańca. Wszyscy, którzy przybyli na zmianę tajemnic w niedziele po prymarii otrzymali słodki obrazek od św. Mikołaja.

Jeżeli, do kogoś św. Mikołaj nie przybył Czytelników tej notki prosimy w imieniu św. Mikołaja o pomoc i obdarowanie go upominkiem.