Święto Świętej Rodziny - 29 grudnia 2013 r.

1. W uroczystość Trzech Króli Kolędnicy misyjni odwiedzą nasze domy, przedstawią scenkę o Bożym Narodzeniu i będą zbierać ofiary na misje. Prosimy, by młodzież z gimnazjum wyuczyła się jak najlepiej tekstów kolędy i przygotowała kolędnicze stroje.

2. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie „Starego Roku” we wtorek o godz. 16.00. O godz. 15.30 odmówimy różaniec, który poprowadzi róża Renaty Podosek.

3. W święto nawrócenia św. Pawła w katedrze tarnowskiej sakrę biskupią przyjmą nowi biskupi pomocniczy diecezji tarnowskiej.

4. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy panie: Pikul Agata, Dziedzic Joanna, Pikul Jolanta, Wałaszek Dorota.

5. Zachęcamy do zakupienia i czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz Żyjmy Ewangelią.

6. Odwiedziny duszpasterskie w tym tygodniu:

niedziela od 13.00 - Narożniki i Podkościele (bez ul. Słonecznej).

poniedziałek od 8.30   - Żdżary Północne od końca do kościoła

- Żdżary Południowe od końca do p. Adama Sipiora

wtorek od 8.30   ul. Spokojna ciąg dalszy, Zadębie.

Nowy Rok od 13.00          Trzydniaki, ul. Słoneczna.

Prosimy o podwożenie kapłanów w czasie kolędy.