II Niedziela Bożego Narodzenia - 5 stycznia

1. W uroczystość Trzech Króli nasz ks. Prałat St. Gawęda będzie przeżywał 64 rocznicę święceń kapłańskich. Z tej okazji czcigodnemu Jubilatowi składamy jak najserdeczniejsze życzenia błogosławieństwa Pana Jezusa oraz zdrowia.

2. W poniedziałek wypada uroczystość Objawienia Pańskiego czyli święto Trzech Króli. Msze św. tak jak w niedzielę. Po każdej Mszy św. dzieci ze Szkolnego Koła Caritas będą rozprowadzać poświęconą kredę, kadzidło i obrazki z błog. Janem Pawłem II. Składane ofiary - po 2 zł są przeznaczone na dar serca potrzebującym pomocy dzieciom w naszej parafii.

3. W Trzech Króli na Mszę św. o godz. 11.30 zapraszamy wszystkich Kolędników misyjnych w strojach kolędniczych. Po Mszy św. i błogosławieństwie odwiedzą wszystkie domy w parafii, przedstawią scenkę o Bożym Narodzeniu i będą zbierać ofiary na misje.

4. W środę obowiązkowe spotkanie rodziców i dzieci klas II, które przygotowują się do I Komunii i spowiedzi św.

5. W piątek na prałatówce katecheza parafialna klas II A i B gimnazjum.

6. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego oraz kwartalnika Do Domu Ojca, ze zdjęciami z uroczystości w naszej parafii.

7. Odwiedziny duszpasterskie w tym tygodniu wg następującego porządku:

poniedziałek od godz. 13.00             - Podlesie od p. Moskal do p. Nowak (cała lewa strona ul. Szczucińskiej)

wtorek od godz. 14.00                       - Podlesie od p. Ryś do p. Jagódka

- Lisiaki Północne                              - od p. Zielińskich do p. Seternus

czwartek od godz. 14.00                    - Lisiaki północne od p. Rychlińskich do p. Sabaj

sobota od godz. 8.30.                         - Lisiaki Południowe

niedziela od godz. 13.00                    - Osiedle od p. Kacałów w stronę kościoła

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy panie: Panek Zofia, Madej Henryk, Błach Małgorzata, Nowak Maria i w sobotę od godz. 8.00 panie: Burzec Maria, Juzba Jolanta, Czochara Zofia, Kot Anna.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.