VI Niedziela Zwykła - 16 lutego

1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpoczną się rekolekcje. Msze św. jak w każdą niedzielę. Wszystkich przedszkolaków, dzieci oraz gimnazjalistów zapraszamy na Mszę świętą o godz. 1130. Młodzież szkół średnich, studiującą, pracującą zapraszamy na Mszę święte o godz. 1600, po której będzie dla nich nauka stanowa.

2. W środę modlitwę różańcową poprowadzi róża I misyjna p. Stanisławy Mikus.

3. Dziś rozpoczynamy nabożeństwo 40 godzinne. Zapraszamy wszystkich do udziału i modlitwy, według następującego programu:

12.30 – 13.30 - Dzieci i młodzież gimnazjalna (Grupa Młodzieżowa)

13.30 – 14.30 - Kaczówka + Górki + Podkościele

14.30 – 15.30 - Grochowiska + Trzydniaki

15.30               - Nieszpory Eucharystyczne

16.00               - Msza św.

W przyszłą niedzielę Nabożeństwo 40 godzinne według programu:

12.30 – 13.30 - Gimnazjaliści (prowadzą lektorzy)

13.30 – 14.30 - Lisiaki Południowe + Lisiaki Północne + Zarzecze za rzeką

14.30 – 15.30 - Narożniki + Poręby + Podlesie + Zadębie

15.30               - Nieszpory Eucharystyczne

16.00               - Msza św.

4. Niektórzy parafianie trzaskają drzwiami głównymi, przez co poważnie psują się organy. W ostatnich dniach w drzwiach wahadłowych, został urwany stalowy zawias i jest problem z zakupieniem nowych zawiasów. takich już nie ma w produkcji. Trzeba będzie wymienić 6 zawiasów. Drzwi można zamknąć delikatnie jedną ręką, nie trzeba trzaskać drzwiami.

5. Zachęcamy do oglądania TV Trwam, by poznawać prawdę i umacniać wiarę.

6. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są ciekawe artykuły o tym jak Ludwik Dorn wypowiada się o polskiej scenie politycznej, o sylwetce mistrza olimpijskiego Kamila Stocha, o tym jakim człowiekiem był pułkownik Ryszard Kukliński, o słowach papieża Franciszka do Polskich Biskupów: "Kościół w Polsce ma ogromny potencjał wiary" oraz o Hospicjum Dąbrowie Tarnowskiej czyli o Domu gasnącego życia, ale nabierającego nowego sensu ludzkiego istnienia w.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Kacała Justyna, Brzychczy Zuzanna, Świątek Władysława, Kuta Urszula.