IV Niedziela Zwykła - 2 lutego

1. W środę modlitwę różańcową poprowadzi róża p. Władysława Wróbla.

2.  W środę o 17.00 obowiązkowe spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców.

3.  W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:

-   w środę od godz. 16.00 cała szkoła podstawowa

-   w czwartek od godz. 16.00 całe gimnazjum

-   w piątek od godz. 16.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

4.  W I czwartek obowiązkowe spotkanie kandydatów do bierzmowania wraz z rodzicami. Spowiedź od 16.00, różaniec o 16.30, o 17.00 Msza św.

5. W I piątek udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Prosimy o 2 samochody z rodzin Heleny Pikul i Władysława Jurasa.

6.  Bierzmowanie klas III gimnazjum będzie 16 maja o godz. 15.30.

7.  Dziękujemy Ks. Prałatowi za ofiarowanie 1000 zł oraz pewnej rodzinie z ul. Witosa za ofiarowanie 500 zł na pokrycie długu za renowację ołtarza św. Franciszka. Bóg zapłać.

8.  Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są ciekawe artykuły o tym jak pięciu proboszczów otrzymało decyzje Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych nakazując im zamieszczenie w księdze chrztów adnotacji o wystąpieniu z Kościoła według żądania osób, które dokonały apostazji. W Małym Gościu są ciekawe artykuły oraz za darmo gra planszowa dla dzieci. Prosimy by rodzice kupili Małego Gościa dzieciom.

9.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Sojka Bronisława, Nowak Agnieszka, Pyzik Renata, Szwajkosz Stanisława.