V Niedziela Wielkiego Postu - 6 kwietnia

1. Od tego tygodnia Msze św. wieczorne będą o godz. 18.00. Kancelaria parafialna będzie czynna w środę od godz. 17.00.

2.  W piątek Droga Krzyżowa o 17.30, po niej Msza św. W Narożnikach Droga Krzyżowa także o 17.30, po niej Msza św.

3.   W środę modlitwę różańcową o 17.30 poprowadzi róża Marii Nowak.

4.  W Niedzielę Palmową Msza św. z procesją o godz. 11.30. Zapraszamy do kościoła wszystkie dzieci i młodzież z palmami.

5.   Na Gorzkich Żalach składka na dekorację ciemnicy i grobu Pańskiego oraz na kwiaty do grobu pańskiego.

6.   Zachęcamy do wykonywania pięknych palm na Niedzielę Palmową. Warunki konkursu są podane na tablicy ogłoszeń. Konkurs w Niedzielę Palmową po Mszy św. o godz. 11.30.

7.   Spotkanie AK w środę po Mszy św. wieczornej.

8.   W związku ze Światowymi Dniami Młodych, które w 2016 r. odbędą się w Krakowie już dzisiaj możemy włączyć się w dzieło: „Bilet dla Brata” nabywając album CD pt. „Miłość mi wszystko wyjaśniła”. Na płycie są teksty papieskich rozważań śpiewane przez znanych polskich artystów, w cenie 20 zł.

9. Panie z Caritasu i dzieci ze Szkolnego Koła Caritas rozprowadzają paschaliki. W sklepach spożywczych są wystawione kosze na dary serca dla niezamożnych rodzin w naszej parafii.

10.W piątek przedstawiciele firmy organomistrzowskiej z Włocławka dokonali oględzin organów w kościele. Stwierdzili, że jeśli organy ulegną awarii nie naddają się do remontu. Ponawiamy prośbę, aby nie trzaskać drzwiami.

11.Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Zawiłowicz Anna, Leżoń Barbara, Małek Jan, Stopa Dorota, Burzec Magdalena oraz w sobotę od godz. 8.00 Dziedzic Genowefa, Gondek Nel, Nowak Jan, Świętek Sławomira, Kaczocha Izabela, Kowalska Maria.