Poniedziałek Wielkanocny – 21 kwietnia

1.   Najbliższa niedziela jest Świętem Miłosierdzia Bożego oraz dniem w którym bł. Jan Paweł II zostanie ogłoszony świętym. Abyśmy wszyscy mogli przeżyć tę niepowtarzalną uroczystość w przyszłą niedzielę będą zmienione godziny odprawiania Mszy św. Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00 i 16.00 oraz o 8.30 w Narożnikach. Nie będzie Mszy św. o 10.00 i 11.30. Pamiętajmy, że oglądanie kanonizacji w TV nie zastępuje osobistego uczestniczenia we Mszy św.

2.   Dzisiaj nie ma Mszy św. o godz. 16.00.

3.  Z okazji Nowenny do Miłosierdzia Bożego zapraszamy przez cały tydzień na Msze św. o godz. 18.00 z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Jezusa Miłosiernego.

4.  We wtorek po wieczornej Mszy św. próba dla dzieci i rodziców, przed przyjęciem I Komunii i spowiedzi św. Obecność obowiązkowa.

5.  W kaplicy w Narożnikach założono w marcu elektroniczne sterowanie dzwonu. Koszt aparatury i montowania to kwota 2500 zł. Mieszkańcy Narożnik złożyli na ten cel kwotę 800 zł. ze składek za sprzątanie kaplicy. Bóg zapłać.

6. Zachęcamy do udziału w pielgrzymce autokarowej do Łagiewnik w najbliższą niedzielę. Zapisy w sklepie p. Seternusów.

7.  Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są artykuły przygotowujące nas do kanonizacji Jana Pawła II. W Małym Gościu Niedzielnym jest metalowy obrazek z magnesem św. Jana Pawła II.