IV Niedziela Wielkanocna – 11 maja

1.  Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. W niedzielę i w święta o godz. 15.30.

2.  Z okazji święta Matki Bożej Fatimskiej we wtorek po Mszy św. wieczornej będzie procesja z figurą MB Fatimskiej wokół kościoła.

3.  W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Róża Haliny Rzeźnik.

4.  Katecheza parafialna dla klasy I B gimnazjum w poniedziałek o 17.15, dla I C we wtorek o 17.15 na prałatówce.

5.  W piątek o godz. 15.30 w naszym kościele młodzież III klas gimnazjalnych przystąpi do sakramentu bierzmowania. Kandydaci wraz z świadkami przychodzą do kościoła o godz. 15.00. Spowiedź dla młodzieży, ich rodzin i świadków w czwartek od godz. 17.00. Wszystkie sprawy związane z bierzmowaniem będą ustalane na katechezie, dlatego wszyscy uczniowie mają obowiązek być w szkole we wtorek i w środę.

6.  Z okazji bierzmowania w poniedziałek po Mszy św. wieczornej bardzo ważne spotkanie wszystkich lektorów oraz kandydatów na lektorów. Obecność obowiązkowa.

7. Dzieci I komunijne i ich rodzice złożyli jak dar ołtarza 3000 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na wykonanie nowego dębowego konfesjonału. Gratulujemy dzieciom pięknych strojów – takie stroje będą obowiązywały przez najbliższe kilka lat, po to by rodzeństwo bez nowych wydatków mogło w nich przystąpić do I Komunii św.

8.  W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego znajduje się przepiękny film pt. „Cristida”. Prosimy zakupić Gościa Niedzielnego w cenie 7 zl. i w gronie rodzinnym zobaczyć z jak wielkim poświęceniem katolicy meksykańscy bronili swojej wiary w Chrystusa.

9.   Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek o godz. 8.00 prosimy panie: Szałaśny Wioletta, Giża Krystyna, Giża Bogusława, Wąż Longina, z okazji bierzmowania w piątek od godz. 8.00: Niemczura Krzysztof, Biel Halina, Kopia Edward, Gondek Krystyna.