VI Niedziela Wielkanocna – 25 maja

1. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie samochodów.

2. Dzieci ze szkoły podstawowej zapraszają swoje mamy na Mszę św. z okazji Dnia Mamy w poniedziałek o godz. 16.00.

3. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje. W poniedziałek o godz. 18.00 będzie Msza św. i procesja przy kapliczce Matki Bożej na ul. Nowej, we wtorek o 18.00 Msza św. i procesja w kościele parafialnym, w środę o 18.30 Msza św. i procesja w Narożnikach.

4. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Józefa Wariasa.

5. Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Świętego.

6. W przyszłą niedzielę przyjęcie aspirantów do grona Ministrantów o 11.30

7. W środę egzamin przed sakramentem bierzmowania w obecności rodziców. O godz. 8 00. kl. II A, o 8.50 00 kl. II B, o godz. 9.40 kl. II C.

8.  O przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało prosimy mieszkańców: Kaczówki przy krzyżu p. Tarasków, Porąb przy sklepie ABC, Podkościela przy Ośrodku Zdrowia, Trzydniaków przy Prałatówce. Są już zakupione banery i metalowe stelarze. Potrzebne będą stoły,dywan, kwiaty oraz chęć do wykonania ołtarzy przez mieszkańców wyznaczonych rejonów.

9.  Wyrazem naszej odpowiedzialności za Polskę jest udział w dzisiejszych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Potrzebne są dowody osobiste.

10.Papież Franciszek w Ziemi świętej, czy mąż po kilku latach małżeństwa może czymś zaskoczyć żonę, o tym możemy poczytać w najnowszym numerze Gościa Niedzielnego, w Małym Gościu, oprócz ciekawych artykułów jest naklejka dla dzieci, jest nowy numer Żyjmy Ewangelią.

11.Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek o godz. 8.00 prosimy parafian: Kupiec Janina, Noga Małgorzata, Miotła Maria, Wąż Marta oraz w sobotę od godz. 8.00: Biel Maria, Biel Stefania, Gmyr Zofia, Lichorobiec Maria.

12.Wszystkim Drogim Mamom z okazji ich święta życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia, opieki Matki Bożej oraz zadowolenia z dzieci i z mężów.