XV Niedziela Zwykła - 13 lipca

1. W przyszłą niedzielę, w naszej parafii jubileusz 50-lecia święceń kapłańskich będzie obchodził nasz rodak ks. prałat Józef Frąc pracujący w diecezji jeleniogórskiej. Msze św. jubileuszowe odprawi w Narożnikach i w kościele o godz. 10.00. Zapraszamy na wspólne świętowanie. Otoczmy Ks. Jubilata modlitwą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie.

2. W środę różaniec o 18.30 poprowadzi róża Teresy Gondek.

3. W przyszłą niedzielę składka na tacę będzie przeznaczona na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie.

4. Jak bronić się przed depresją i jak się z niej uwolnić, świadectwo wiary znanego polskiego aktora - o tym możemy przeczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Jest kwartalnik Do Domu Ojca, prosimy o jego nabywania zwłaszcza członków Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca, są ostatnie numery miesięcznika Apostolstwo Chorych. Zachęcamy do zakupienia u ministrantów i czytania prasy katolickiej.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy parafian: Warzecha Ewa, Pikul Grażyna, Pytlarz Marzena, Frąc Janina oraz w sobotę od godz. 8.00: Szkotak Bożena, Kacała Iwona, Kacała Katarzyna, Banaś Emilia.