XXIII Niedziela Zwykła - 7 września

1. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Narodzenia NMP Głównej Patronki naszej diecezji. Msze św. o godz. 7.00, 10.00, 18.00 i w Narożnikach o 19.00. Prosimy przynieść ziarno na zasiew do poświęcenia.

2. W święto Matki Bożej zbierane będą na tacę ofiary przeznaczone na uzupełnienie wynagrodzenia za pełną poświęcenia pracę w kościele pani organistki Marii Augustyn.

3. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Haliny Rzeźnik.

4. Zapraszamy w piątek na Msze św. z kazaniem i koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 7.00 i 18.00, by dobrze przygotowywać się do spotkania z Jezusem Miłosiernym. O godz. 17.45 nauka nowych pieśni.

5. W najbliższą sobotę udamy się w pieszej pielgrzymce do Odporyszowa. O godz. 6.00 gromadzimy się wszyscy w kościele, by rozpocząć pielgrzymkę. Przypominamy, że gimnazjaliści mają obowiązek uczestniczyć w pielgrzymce.

6. Obowiązkowa katecheza parafialna II A, B gimnazjum w środę o 17.15, II C piątek o 17.15.

7. Spotkanie chłopców, którzy chcą zostać ministrantami we wtorek o godz. 16.00.

8. Spotkanie AK w środę po Mszy świętej wieczornej.

9. Wichura sierpniowa wyrządziła poważne szkody w sośninie. Prosimy o zachowanie ostrożności w czasie odwiedzania kapliczki.

10. Dyrekcja Zespołu Szkół w Radomyślu ogłasza nabór do Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych. Bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

11. Bardzo serdecznie dziękujemy: Ochotniczej Straży Pożarnej, pani Organistce, chórkowi, dzieciom I komunijnym sypiącym kwiatki i dzwoniącym, Liturgicznej Służbie Ołtarza i wszystkim którzy czynnie włączyli się w pobożne przeżycie uroczystości odpustowej. Dziękujemy także za produkty spożywcze złożone na odpustowy stół. Bóg zapłać.

12. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła we wtorek od godz. 8.00 prosimy parafian: Minorczyk Tomasz, Gondek Teresa, Gondek Joanna, Gondek Justyna, oraz w sobotę od godz. 8.00 Ryk Dorota, Kupiec Urszula, Stefańczyk Janina, Błachaniec Czesława. Przypominamy, że osoby zapraszane do sprzątania kościoła wyznaczyli radni parafialni, każdy ze swojego rejonu. Wszelkie zmiany lub pomyłki należy zgłaszać w czasie sprzątania ks. Wikariuszowi lub ks. Prałatowi.