XXV Niedziela Zwykła - 21 września

1. W środę o godz. 18.00 obowiązkowe spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców. Obecność obowiązkowa.

2. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Józefa Wariasa.

3. Zapraszamy w piątek na Msze św. z kazaniem i koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 7.00 i 18.00. O godz. 17.45 nauka nowych pieśni.

4. W przedsionku kościoła jest wystawiona księga próśb, podziękowań do Jezusa Miłosiernego oraz postanowień. Zachęcamy do liczniejszego udziału w duchowym przygotowaniu do spotkania z Jezusem Miłosiernym.

5.  W piątek po Mszy św. wieczornej na plebanii bardzo ważne spotkanie wszystkich członków Rady Parafialnej.

6. W sobotę przeprowadzona będzie zbiórka płodów rolnych na utrzymanie alumnów Seminarium Duchownego w Tarnowie. Prosimy o złożenie darów w sobotę o godz. 9.00 na mostkach przed swoimi domami. Radni parafialni zorganizują transport, dary zostaną zwiezione do stajni na plebanii.

7.  W najbliższą niedzielę (28 września) udajemy się na pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę. Wyjazd z parkingu przy szkole o godz. 6.00. Jest jeszcze dużo wolnych miejsc. Zapisy i wpłaty po 35 zł. w sklepie u p. Seternusów.

8.   W czwartek stolarz po raz kolejny w tym roku przez pół dnia przyklejał i skręcał gumowe podkładki na klęcznikach ławek po stronie kobiet. Przypominamy, że nie wolno kłaść butów na klęcznikach, a także odrywać podkładek psują się wtedy i ławki i posadzka.

9.   W Gościu Niedzielnym są bardzo ciekawe artykuły o bohaterskich Polakach walczących w Powstaniu Warszawskim. Sprzedawane są także kalendarze misyjne i dla rolników. Zachęcamy do zakupienia i czytania prasy katolickiej.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Wiatrowska Teresa, Pulak Justyna, Pikul Janina, Pikul Grażyna, Leżoń Agnieszka, Frąc Dorota. Prosimy o wykoszenie trawy wokół kościoła.