XXXII Niedziela Zwykła - 9 listopada

1. We wtorek będziemy uroczyście obchodzić 96 Rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Zapraszamy wszystkich Parafian na uroczystą Msze św. o godz. 16.00, a po niej na Drogę Krzyżową w intencji Ojczyzny.

2.  Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z prześladowanymi na całym świecie chrześcijanami. Módlmy się gorąco o uwolnienie z rąk porywaczy polskiego misjonarza pochodzącego z naszej diecezji ks. Mateusza Dziedzica.

3.  W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża Teresy Kubek.

4.  Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po Mszy św. wieczornej.

5.  Serdecznie prosimy, by rodzice pozwolili swoim synom wstąpić do grona ministrantów w naszej parafii. Dotychczas zgłosiło się tylko 5 chłopców.

6. Ks. Stanisław Piszczek odprawi w Domu Księży Emerytów w Tarnowie 12 intencji za śp. Józefę Salij z int. uczestników pogrzebu z poza parafii, a ks. Adam Sroka kustosz kaplicy Jezusa Miłosiernego 5 intencji za Bronisławę Początek.

7. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym jest relacja z Nawiedzenia Obrazu w naszej parafii i odpowiedź na pytanie dlaczego w Polsce usuwane są krzyże nawet ten z Giewontu.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Galus Grażyna, Kilian Leokadia, Kacała Anna, Frąc Bożena.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.