XXXII Niedziela Zwykła - 16 listopada

1. Gościmy dziś w naszej parafii ks. prof. Andrzeja Augustyna, duszpasterza młodzieży akademickiej „Tratwa” z Tarnowa. Głosi słowo Boże, w którym zachęca młodzież uczącą się i studiującą w Tarnowie z naszej parafii do włączenia się w Dzieło Nowej Ewangelizacji. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na remont kościółka św. Józefa w Tarnowie, gdzie prowadzone jest duszpasterstwo akademickie.

2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

3. W środę różaniec o godz. 16.30 poprowadzi róża Teresy Gondek.

4. We wtorek o godz. 14.00 młodzież gimnazjalna, ministranci, chórek, SKC oraz starsi udają się na autokarową pielgrzymkę do Zabawy z okazji 100-lecia śmierci bł. Karoliny Kózka. W programie o godz. 15.00 Droga Krzyżowa śladami męczeńskiej śmierci, o 17.00 Msza św. w sanktuarium bł. Karoliny. Zapisy w sklepie u p. Seternusów.

5. Coraz bardziej niszczone są ławki w naszym kościele. Prosimy by nie trzymać butów na opuszczonych klęcznikach, a także na klęcznikach podniesionych do góry. W niektórych ławkach są już podziurawione butami obicia klęczników.

6. W dzisiejszym Gościu Niedzielnym możemy znaleźć odpowiedź na pytanie czy Polsce potrzebne jest Boże Miłosierdzie oraz dlaczego młodzież z całego świata pragnie spotkać się w Łagiewnikach?

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w tym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Marek Grażyna, Bielat Agnieszka, Warias Gabriela, Warias Lidia.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.