III Niedziela Adwentu – 14 grudnia

1. We wtorek rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus. Nabożeństwo będzie odprawiane po Mszy św. o godz. 7.00 i 17.00. Dzieci I komunijne wraz z rodzicami mają obowiązek uczestniczyć codziennie w tym nabożeństwie. Przychodźmy jak najliczniej na roraty, by modlić się do Dzieciątka Jezus.

2. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża Zofii Panek.

3. W sobotę będzie w naszym kościele spowiedź adwentowa. Porządek spowiedzi do południa od godz. 8.30 do 10.00 i od 10.30 do 12.00. Po południu od godz. 15.00 do 16.30 i od 17.00 do 18.00. Prosimy, by wszyscy parafianie wyspowiadali się w sobotę i nie odkładali spowiedzi na przyszły tydzień.

4. Roraty w sobotę będą o godz. 8.00 i 18.00.

5. W sklepach spożywczych są do czwartku wystawione kosze na dar serca dla rodzin potrzebujących wsparcia.

6. W czwartek po wieczornych roratach bardzo ważne spotkanie Pań z Caritasu. W sobotę od godz. 9.00 rodziny, które otrzymują przed świętami pomoc proszone są o ich odbiór z garażu na plebanii.

7. W najbliższą sobotę 12 chłopców z naszej parafii otrzyma na Mszy św. o godz. 10.00 w Dąbrowie Tarn. błogosławieństwo lektorskie. Chłopców i ich rodziny zapraszamy na tą uroczystość.

8. 3000 dolarów jakie Polonia z USA przekazała 5 listopada 2013 r. na kaplicę w Narożnikach przeznaczono na odrestaurowanie wnętrza kaplicy.

9.  Z ofiar jakie parafianie złożyli na Caritas zakupiono lodówkę dla wdowy i sierot po zmarłym śp. Stanisławie.

10. W Niedzielę oraz codziennie po roratach rozprowadzane są świece na wigilijny stół oraz pobłogosławione opłatki.

11. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek i w piątek rano od 8.00 do 9.00. Z powodu spowiedzi w innych parafiach kancelaria będzie nieczynna.

12. Wpadłem na blok operacyjny, zobaczyłem sztywne ciało dziecka. To cud, że żyje. O uratowaniu 2 letniego dziecka możemy dowiedzieć się z Gościa Niedzielnego.

13. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 18.30 prosimy parafian: Kacała Krzysztof, Pikul Maria, Frąc Krystyna, Maliga Zygmunt, Seternus Irena.