Uroczystość Bożego Narodzenia - 25 grudnia

1. Witamy serdecznie miłych Gości, którzy przybyli na Święta do naszej parafii oraz drogich Parafian. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego oraz stałego wzrastania w wierze.

2. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przekazane nam kapłanom życzenia świąteczne oraz upominki na wigilijny stół. Bóg zapłać.

3. Gratulujemy 35 osobom w naszej parafii, które od 25 marca do dziś przez 9 miesięcy modliły się w intencji dzieci nienarodzonych zagrożonych zabiciem i dzisiaj kończą tę modlitwę.

4. Jutro w święto św. Szczepana nie ma Mszy św. o godz. 16.00. na każdej Mszy św. będzie poświęcenie owsa.

5. W przyszłą niedzielę Święto Świętej Rodziny. Prosimy, by wszyscy małżonkowie przyszli do kościoła razem i byli blisko siebie – w czasie każdej Mszy św. będzie uroczyste odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

6. Pewna rodzina przekazała na Caritas parafialną 3000 zł. Pieniądze zostały przekazane trzem rodzinom, których dzieci są poważnie chore.

7. Dziękujemy rodzinie z ul. Kopernika za przekazanie choinek do kościoła, Akcji Katolickiej, Staży Pożarnej i wszystkim którzy wykonali piękną szopkę i udekorowali kościół na święta. Bóg zapłać.

8. Zachęcamy do zakupienia Małego Gościa w którym jest niespodzianka dla dzieci.