Święto Świętej Rodziny - 28 grudnia

1. W uroczystość Trzech Króli Kolędnicy misyjni odwiedzą nasze domy, przedstawią scenkę o Bożym Narodzeniu i będą zbierać ofiary na misje. Prosimy, by młodzież z gimnazjum wyuczyła się jak najlepiej tekstów kolędy i przygotowała kolędnicze stroje. Będą specjalne nagrody dla kolędników, którzy przygotują atrakcyjne stroje.

2. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie „Starego Roku” będzie w środę o godz. 16.00. O godz. 15.30 odmówimy różaniec, który poprowadzi róża Zygmunta Panka.

3. Wczoraj w kaplicy w Narożnikach został zamontowany nowy pięknie wykonany dębowy ołtarz. Koszt ołtarza to cena 23 500 zł.

4. Ministranci rozprowadzają kolejną ciekawą książkę naszego rodaka ks. R. Biela o naszej parafii w cenie 20 zł.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w środę od godz. 8.00 prosimy panie: Grabowska Joanna, Grabowski Joanna, Grabowska Beata, Szwajkos Leokadia.

6. Odwiedziny duszpasterskie w tym tygodniu:

poniedziałek od 8.30   - Zarzecze za cmentarzem

- Podkościele

wtorek od 8.30             - Żdżary Północne od końca do kościoła

- Żdżary Południowe od końca do p. Adama Sipiora

środa od 8.30                - Podlesie

Nowy Rok od 13.00     - ul. Spokojna

Prosimy o podwożenie kapłanów w czasie kolędy.