Święto Bożej Rodzicielki - 1 stycznia 2015

1. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca stycznia. Zapraszamy do spowiedzi w piątek od godz. 16.00.

2.  W I piątek udamy się do chorych. Prosimy o 2 samochody z rodzin Stefanii Biel, Heleny Porada.

3.  W I sobotę o godz. 16.30 różaniec w intencji powołanych i o nowe powołania do służby Bożej o 17.00 Msza św. Modlitwy poprowadzą rodziny z Zadębia.

4.  Ministranci rozprowadzają kolejną ciekawą książkę naszego rodaka ks. R. Biela o naszej parafii w cenie 20 zł.

5.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Zgłobica Bogusława, Błocho Lucyna, Kogut Zofia, Bodziony Anna.

6.  Odwiedziny duszpasterskie:

-  dziś od 13. 00 ul. Spokojna od p. Kogutów.

-   w sobotę od 8.30 Poręby i Górki.

-   w niedzielę od 13.00 Osiedle: jeden kapłan od p. Wiesława Kwietnia w stronę kościoła, drugi od p. Kacałów drugą stroną drogi w stronę kościoła.