II Niedziela Zwykła - 18 stycznia

1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 przyjęcie chłopców do grona kandydatów na ministrantów. Zapraszamy na tę uroczystość chłopców wraz z rodzinami.

2. W środę różaniec poprowadzi róża p. Ryszarda Nowaka.

3. Katecheza parafialna dla klasy I A w środę dla II A, B piątek 16 15, dla IIC czwartek 16.15. Wszystkie klasy II gimnazjum spotykają się na Mszy św. wieczornej w piątek.

4. Coraz częściej w domach naszej parafii dochodzi do włamań i kradzieży. Pamiętajmy o zachowywaniu bezpieczeństwa, zamykaniu domów i nie wpuszczaniu do domów podejrzanych osób.

5. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego w którym są informacje o pielgrzymce papieża Franciszka na Filipinach, o pigułce podwójnego gwałtu której stosowanie jest grzechem ciężkim, (warto wiedzieć dlaczego), jest płyta CD z tekstami św. Teresy od Jezusa, oraz kwartalnik Do Domu Ojca.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Warias Bogusława, Siembab Maria, Wąż Zofia, Wąż Edward, Surowiec Bożena.