III Niedziela Zwykła - 25 stycznia

1. We wtorek o godz. 13.00 Msza św. w intencji Babć i Dziadziów z naszej parafii z intencji dzieci i wnuków oraz nauczycieli ZSP w Radgoszczy.

2. Wszystkim Babciom i Dziadziom z okazji ich święta życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Nabożeństwo 40 godzinne. Zapraszamy wszystkich do udziału i modlitwy według następującego programu:

12.30 - 13.30              Szkoła podstawowa (prowadzi chórek)

13.30 - 14.30              Żdżary i Kaczówka (prowadzi róża p. Wandy Minorczyk)

14.30 - 15.30              Górki, Narożniki, Podkościele (prowadzą róże z Narożnik)

15.30 - 16.00              Nieszpory Eucharystyczne

16.00 - Msza św.

Materiały dla prowadzących przekażemy w tym tygodniu.

4. W środę różaniec poprowadzi róża p. Renaty Podosek.

5. W piątek zapraszamy na Mszę św. wszystkich, którzy pragną ofiarować zmarłym dar pobożniejszej modlitwy. Szczególnie zapraszamy członków Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca. O godz. 16.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza św. z Nieszporami za zmarłych.

6. Katecheza parafialna dla klasy I B w środę o godzinie 16.15. Zapraszamy na Mszę św. wieczorną rodziców.

7. Ksiądz biskup Władysław Bobowski 2 lutego będzie obchodził 40. rocznicę przyjęcia święceń biskupich. Otoczmy Biskupa jubilata naszymi modlitwami.

8. Zapraszamy do korzystania z biblioteki parafialnej, która jest czynna w każdą środę godzinę przed wieczorną Mszą św. - są nowe ciekawe książki.

9. Na Mszy św. z papieżem Franciszkiem w Manili modliło się 6 mln ludzi – różne ciekawostki o jego pielgrzymowaniu możemy przeczytać w Gościu Niedzielnym. W Małym Gościu jest najnowsza płyta CD Arki Noego zachęcamy do jej zakupienia dzieciom, jest nowy numer Żyjmy Ewangelią.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 parafian: Motyka Krystyna, Motyka Katarzyna, Kupiec Sylwia, Kupiec Krystyna.