Uroczystość odpustowa ku czci św. Kazimierza - 8 marca

1. Przeżywamy dziś odpust ku czci św. Kazimierza, patrona naszej parafii. Z tej okazji sumę odpustową celebruje ks. prałat St. Gawęda, który w uroczystość Trzech Króli przeżywał 65 rocznicę święceń kapłańskich. Słowo Boże głosi nasz rodak ks. prałat dr hab. Robert Biel. Po każdej Mszy św. odmawiamy Litanię do św. Kazimierza i oddajemy cześć naszemu patronowi przez ucałowanie relikwii.

2. W środę o 17.00 obowiązkowe spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców.

3. W środę modlitwę różańcową o 16.30 poprowadzi róża Grażyny Chwałek.

4. Katecheza parafialna dla klasy II A, B Gimnazjum w czwartek o godz. 16.15.

5. Spotkanie AK w środę po Mszy św. wieczornej.

6. Od poniedziałku w sklepach spożywczych będą wystawione kosze Caritas na dary serca.

7. W naszym kościele pojawiło się kolejnych 17 dębowych ławek. Trzy dla ministrantów w prezbiterium i 14 w babieńcu. W sumie wykonano w ostatnim roku 150 metrów bieżących ławek w prezbiterium, pod ścianami kościoła, w kaplicach bocznych i w babieńcu. W ten sposób wykonano wszystkie ławki w kościele. Kościół posiada obecnie 520 miejsc siedzących. Z niedzielnych składek nie jesteśmy wstanie pokryć spłatę należności za wykonane ławki. Dlatego prosimy, by w przyszłą III niedzielę miesiąca marca złożyć do podpisanych kopert oraz z adresem dobrowolne ofiary na pokrycie długów za wykonane ławki w kościele parafialnym i ołtarz główny w Narożnikach.

8. Co trzeba zrobić żeby spłacić dług żołnierzom wyklętym, życie pojawiło się wcześniej, niż ustalili to naukowcy - o tym możemy poczytać w najnowszym Gościu Niedzielnym

9. U lektorów można nabyć płyty CD w cenie 25 zł z piosenkami Tomka Kamińskiego, który koncertował w naszym kościele.

10. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Wójcik Małgorzata, Stopa Teresa, Bogoniowska Krystyna, Toczek Jadwiga.