IV Niedziela Wielkiego Postu - 15 marca

1. W środę modlitwę różańcową o 16.30 poprowadzi róża Teresy Gondek.

2. W czwartek przypada liturgiczna uroczystość św. Józefa patrona Kościoła Powszechnego. Msze św. o godz. 7.00 i 17.00.

3. Katecheza parafialna dla klasy II C gimnazjum w środę o godz. 16.15.

4. W sklepach spożywczych są wystawione kosze Caritas na dary serca.

5. Zachęcamy do czytania bardzo dobrych książek religijnych. Biblioteka parafialna czynna jest w każdą środę godzinę przed wieczorną Mszą św.

6. Zbliża się uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która jest Dniem Świętości Życia – zachęcamy do wstępowania do Duchowej Adopcji Życia Poczętego, po to aby przez 9 miesięcy modlić się dziesiątkiem Różańca św. w intencji dzieci nienarodzonych.

7. Nie płaczcie nade mną, ale nad sobą i swoimi dziećmi – wyszeptał Jezus. Zabolało, ale otwarły oczy. A czy my otwieramy już oczy? Mija dwa lata pontyfikatu papieża Franciszka – czy wiemy czego uczy nas nowy papież? - o tym możemy poczytać w najnowszym Gościu Niedzielnym

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Gondek Halina, Wolińska Justyna, Moździerz Zofia, Kupiec Helena.