Ogłoszenia na Wielką Sobotę

1. Za chwilę przeniesiemy Pana Jezusa do Grobu i rozpoczniemy Nowennę do Miłosierdzia Bożego Następnie rozpocznie się adoracja Pana Jezusa w grobie:

- do godz. 21.00 adorację poprowadzą nauczyciele

- o godz. 21.00 będą Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Na czas śpiewania Gorzkich Żali i kazania pasyjnego zostanie przerwana Adoracja Krzyża

- od godz. 22.00 - do 23.00 zapraszamy na adorację młodzież.

Prosimy, by do Adoracji Krzyża podchodzić przez środek kościoła, następnie podejść do Grobu Pańskiego i wychodzić pod chór lub babiniec. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na chrześcijan prześladowanych w Ziemi Świętej

2. W Wielką Sobotę poświęcenie wody przed kościołem o godz. 8.00, po nim poświęcenie pokarmów i tak co godzinę do godz. 13.00. Po każdym poświęceniu pokarmów oraz o godz. 15.00 odmówimy wspólnie Koronkę do Miłosierdzia Bożego przy grobie Pana Jezusa.

3. Liturgia Wielkiej Nocy w sobotę rozpocznie się o godz. 19.00 i zakończy się uroczystą procesją Rezurekcyjną wokół kościoła. W Wielką Sobotę prosimy przynieść do kościoła gromnice z osłonkami, by nie pochlapać woskiem ławek i posadzki.

4. Jutro o godz. 15.15 bardzo ważne spotkanie wszystkich lektorów.