Święto Miłosierdzia Bożego – 12 kwietnia

1. Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. Na zakończenie Mszy św. odmówimy Koronkę do Miłosierdzia Bożego oraz otrzymamy poświęcony w obrazek Jezusa Miłosiernego.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia

3. Bardzo serdecznie prosimy, by dzisiaj we wszystkich rodzinach naszej parafii wspólnie przed obrazem Jezu Ufam Tobie odmówić koronkę do Bożego Miłosierdzia.

4. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi Róża Zofii Panek.

5. 17 kwietnia swoje imieniny obchodzi nasz wikariusz. W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić w jego intencji. Otoczmy jego posługę w naszej parafii modlitwą i życzliwością.

6.  W marcu do kopert dobrowolne ofiary na pokrycie kosztów wykonania ołtarza w kaplicy w Narożnikach oraz ławek w bocznych nawach i babińcu złożyło 411 rodzin. Do spłacenia pozostała jeszcze część długu, ale w kwietniu nie będzie składki do kopert.

7. Dlaczego jednym z najbardziej popularnych świąt stało dzisiejsze święto Miłosierdzia Bożego? Jak je dobrze przeżyć? O tym możemy się dowiedzieć z dzisiejszego Gościa Niedzielnego.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 8.00 prosimy parafian: Kurgan Janina, Grad Agnieszka, Początek Emilia, Wąchała Katarzyna.