III Niedziela Wielkanocna – 19 kwietnia

1. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Zygmunta Panka.

2. W środę o 18.00 obowiązkowe spotkanie dzieci I komunijnych i ich rodziców. Po Mszy św. próba generalna przed I Komunią św.

3. W tradycyjnie w ostatni piątek miesiąca zapraszamy na Mszę św. wszystkich, którzy pragną ofiarować zmarłym dar pobożniejszej modlitwy. Szczególnie zapraszamy członków Apostolskiego Dzieła Pomocy dla Czyśćca. O godz. 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, Msza św. z Nieszporami za zmarłych.

4. W piątek po Mszy św. wieczornej obowiązkowe spotkanie Rady Parafialnej.

5. Prosimy, by zwracać do biblioteki parafialnej przeczytane książki i pożyczać następne.

6. Wybitni genetycy zaapelowali, nie zmieniajmy kodu genetycznego ludzi – nie wolno projektować człowieka, a dlaczego nie wolno - warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. W Małym Gościu Niedzielnym jest duży obraz MB z Guadelupe z naklejkami na nabożeństwa majowe.

7. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 8.00 prosimy parafian: Kuśnierz Lucyna, Sołtys Renata, Krzemińska Józefa, Gleń Bernadetta.