01.06.2015 - 07.06.2015.

Godz.

Intencja

700

1. † Marian Pikul w 8 rocznicę śmierci.

2. † Hieronim Pikul w 30 dzień od śmierci - z int., żony i dzieci.

3. † Janina Błach - z int., Tadeusza Błach z rodziną. (Ks. M. Gondek)

1800

† Stanisław Kmieć w 7 dzień po śmierci - z int., córki Teresy z mężem.

700

1. † Irena Aksamit - z int., rodziny Kaniów.

2. † Maria i Wojciech Zawiłowicz w rocznicę śmierci Marii.

3. † Janina Błach - z int., sąsiadów Wątrobów. (Ks. M. Gondek)

1800

† Władysław Błachaniec oraz zmarli z rodziny.

700

† Zygmunt Jedynak w rocznicę śmierci.

1800

† Stanisław Babiarz w pół roku od śmierci.

1830

† Czesław Kacała w 6 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny - z int., mieszkańców Narożnik.

Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Pańskiej

- Boże Ciało

700

1. † Anastazja Kędzior w 25 rocznicę śmierci.

2. † Janina Błach - z int., Grażyny i Sylwestra Kupiec z rodziną. (Ks. M. Gondek)

1000

1. O szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść, o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla kapłanów pracujących w naszej parafii - z int., mieszkańców Lisiaków Południowych.

2) O zdrowie i opiekę MB dla mieszkańców Zarzecza za cmentarzem z prośbą o obfite plony, zachowanie od nieszczęść gradobicia, powodzi i klęsk żywiołowych.

3) W intencji Parafian.

1600

† Rozalia Baran - z int., córki Stanisławy.

830

Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB w rodzinach, w pracach polowych o szczęśliwe zbiory zachowanie od nieszczęść, o zdrowie, ludzką życzliwość dla kapłanów pracujących w parafii.

Pierwszy

700

† Helena Jedynak w 3 rocznicę śmierci.

1800

Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB w rodzinach, w pracach polowych o szczęśliwe zbiory zachowanie od nieszczęść, o zdrowie dla mieszkańców ul. Mały Dwór i ul. Polnej.

1900

Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB w rodzinach, w pracach polowych o szczęśliwe zbiory zachowanie od nieszczęść, o zdrowie, ludzką życzliwość dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

700

1. † Jan Grabowski w 24 rocznicę śmierci.

2. Z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB w rodzinach, w pracach polowych o szczęśliwe zbiory zachowanie od nieszczęść, o zdrowie, dla mieszkańców ul. Mały Dwór i ul. Polnej.

1800

W intencji mieszkańców Lisiaków Południowych, o szczęśliwe zbiory, zachowanie od klęsk żywiołowych, miłość w rodzinach, o Boże błogosławieństwo w pracach polowych i zawodowych.

700

W intencji Róży Wandy Minorczyk, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę MB w rodzinach.

1000

† Roman Wnęk w 1 rocznicę śmierci - z int., żony Marii i syna Zbigniewa z rodziną.

1130

Z prośbą o Boże błogosławieństwo, zachowanie od klęsk żywiołowych, szczęśliwe zbiory, zdrowie i błogosławieństwo w rodzinach mieszkańców Porąb.

1600

Dziękczynna z okazji 95 rocznicę urodzin Mieczysława z podziękowaniem za otrzymane dotychczasowe łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą i zdrowie dla całej rodziny.

830

† Julia Wolak w 24 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny.

Poza parafią odprawiane są Msze św. gregoriańskie za śp. + Honoratę Pikul, † Kazimierza Stala, † Antoninę Madej, † Edwarda Wąchałę.

Pan Bóg odwołał do Siebie śp. † Stanisława Kmieć. Jego pogrzeb był we wtorek o godz. 14.00. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...