Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – 4 czerwca

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.00, oraz o 10.00 i 16.00 z procesjami. Nie ma Mszy św. o 11.30. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na utrzymanie hospicjów.

2. W czasie oktawy Bożego Ciała Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę procesje po Mszy św. o 11.30 i 16.00. Prosimy, by w czasie każdej mszy św. z procesją były niesione wszystkie feretrony.

3. W I sobotę o godz. 17.30 wspólnie będziemy odmawiać różaniec za powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

4. W Małym Gościu Niedzielnym jest za darmo piękna eucharystyczna dekoracja do naszych domów. Zachęcamy, aby ją zakupić.

5. Zbliża się wizytacja biskupia w naszej parafii. Wypada posprzątać wokół kościoła i plebanii. Prosimy o pomoc w pracach porządkowych w sobotę od godz. 8. 00 mieszkańców Osiedla: Kacała Stanisława, Brzychczy Józef, Taraska Feliks, Kwiecień Wiesław, Nowak Maria, Seternus Eugeniusz, Gondek Kazimierz, Sipior Jan, Błach Bronisław, Wałaszek Roman. Potrzebne są dwie Panie.