Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – 4 czerwca

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Bożego Ciała. Msze św. o godz. 7.00, oraz o 10.00 i 16.00 z procesjami. Nie ma Mszy św. o 11.30. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na utrzymanie hospicjów.

2. W czasie oktawy Bożego Ciała Msze św. będą o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę procesje po Mszy św. o 11.30 i 16.00. Prosimy, by w czasie każdej mszy św. z procesją były niesione wszystkie feretrony.

3. W I sobotę o godz. 17.30 wspólnie będziemy odmawiać różaniec za powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

4. W Małym Gościu Niedzielnym jest za darmo piękna eucharystyczna dekoracja do naszych domów. Zachęcamy, aby ją zakupić.

5. Zbliża się wizytacja biskupia w naszej parafii. Wypada posprzątać wokół kościoła i plebanii. Prosimy o pomoc w pracach porządkowych w sobotę od godz. 8. 00 mieszkańców Osiedla: Kacała Stanisława, Brzychczy Józef, Taraska Feliks, Kwiecień Wiesław, Nowak Maria, Seternus Eugeniusz, Gondek Kazimierz, Sipior Jan, Błach Bronisław, Wałaszek Roman. Potrzebne są dwie Panie.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.