08.06.2015 - 14.06.2015.

Godz.

Intencja

700

1. † Zygmunt Bogacz w 7 rocznicę śmierci.

2. † Antoni, Maria, Zygmunt Sojka.

1800

Z podziękowaniem za opiekę Bożą, z prośbą o zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Podlesia i całej parafii oraz dla kapłanów w parafii.

† Zygmunt Szałaśny.

1800

1. O Boże błogosławieństwo w rodzinach zdrowie, opiekę Matki Bożej, o szczęśliwe urodzaje i zbiory w pracach polowych dla mieszkańców ul. Kopernika.

2. Z prośbą o zdrowie błogosławieństwo Boże w rodzinach, odpowiednią pogodę, dobre urodzaje, zachowanie od nieszczęść dla mieszkańców ul. Nowej.

700

1. Z podziękowaniem za opiekę Bożą, z prośbą o zachowanie od klęsk żywiołowych oraz o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla mieszkańców ul. Kopernika.

2. † Stanisław, Maria Kot.

1800

W intencji mieszkańców Trzydniaków, o szczęśliwe zbiory zachowanie od klęsk żywiołowych, miłość w rodzinach, Boże błogosławieństwo w pracach polowych i zawodowych.

700

† Zygmunt, Władysław, Wiktoria, Józef Doroż.

1800

1. O Boże błogosławieństwo w rodzinach, o zdrowie, opiekę Matki Bożej, o szczęśliwe urodzaje i zbiory, oraz bł. Boże w pracach polowych dla mieszkańców Górek.

2. † Natalia i Tomasz Nowosielski.

700

1.† Jan, Stanisław Pikul - z int., Ludwiki.

2. † Jan, Apolonia Kułaga.

1800

† Antonina Madej - z int., wnuczki Magdaleny.

700

1.     † Honorata, Jan, Zygmunt, Władysław Miłkoś.

2.     † Anna, Franciszek Noga

1400

Ślub: Marzena Nytko – Piotr Kupiec

1800

W int. bierzmowanych z prośbą o Boże bł., współpracę z Duchem Świętym na dalsze lata życia.

700

Z intencji róży Józefa Wariasa, o zdrowie, błogosławieństwo Boże dla członków róży, oraz za zmarłych z tej Róży.

1000

1.     † Antonina Madej - z int. wnuczki Katarzyny.

2.     †† Antoni, Władysława, Karolina, Wiktoria, Władysław.

1130

W intencji Parafian.

1600

† Edward, Helena Lichorobiec, Wiesława i Wiktor Doroż w rocznicę śmierci Heleny i Wiesława.

Narożniki

830

1. W intencji mieszkańców Narożnik, z prośbą o Boże bł. zdrowie, miłość i zgodę w rodzinach.

2. W intencji Ireny i Franciszka z okazji 4 rocznicy ślubu z podziękowaniem i prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej.

Poza parafią odprawiane są Msze św. gregoriańskie za śp. † Antoninę Madej, † Edwarda Wąchałę. Od 10 czerwca w Domu Księży Emerytów ks. Stefan Niedzielski będzie odprawiał msze św. greg. za † Stefana Kędzierskiego, ks. Tomasz Kłósek za śp. † Hieronima Pikula, a ks. Jerzy Pawlak odprawi 11 intencji za † Rozalię Baran.

Pan Bóg odwołał do Siebie śp. † Genowefę Nawój. Jej pogrzeb odbył się w sobotę. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie...