XVIIII Niedziela Zwykła – 2 sierpnia 2015 r.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Prosimy, by wyspowiadać św. według następującego porządku:

- w środę od godz. 17.00 cała szkoła podstawowa

- we czwartek od godz. 17.00 całe gimnazjum

- w piątek od godz. 17.00 młodzież szkół średnich i dorośli.

2. W I piątek udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Prosimy o 2 samochody z rodzin Zofii Frąc i Eleonory Pikul.

3. W środę różaniec o 17.30 poprowadzi róża Wandy Minorczyk.

4. Trwają zapisy na XXXIII Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę, w kancelarii parafialnej w Dąbrowie Tarnowskiej.

5. Dlaczego dziś trudnej kochać drugiego człowieka, czy powrót Łemków zagraża Polsce, o tym warto poczytać w dzisiejszym Gościu Niedzielnym. Prosimy o nabywanie kwartalnika Do Domu Ojca.

6.  Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Siuda Krystyna, Bator Maria, Wątroba Roman, Wątroba Barbara.