XXV Niedziela Zwykła – 20 września

1. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w Drodze Krzyżowej i Mszy św. w kapliczce w sośninie. Bóg zapłać.

2. W środę różaniec o godz. 17.30 poprowadzi róża Joanny Warias.

3. Polonia amerykańska przesłała 4 500 $ dla niewidomego od urodzenia Aleksandra w Smęgorzowie. Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i implanty. Za dar serca dziękują rodzice Agnieszka i Krzysztof ze Smęgorzowa. Za okazane dobre serce i miłość dla bliźniego zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna.

4. Dziękujemy pewnemu małżeństwu za ofiarę 200 $ na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać.

5. Papież dokonał reformy zasad orzekania stwierdzenia nieważności małżeństwa. Warto przeczytać informacje na ten temat w Gościu Niedzielnym. Jest nowy numer Żyjmy Ewangelią.

6. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy panie: Jagiełło Zuzanna, Skoczylas Teresa, Fijał Katarzyna, Więcław Longina, Kogut Krystyna, Dziedzic Władysława. Prosimy wykosić trawę wokół kościoła i przy prałatówce.