XXIX Niedziela Zwykła - 18 października

1. W dniach 20 i 21 października ubiegłego roku nasza parafia przeżywała przepiękną uroczystość nawiedzenia Obrazu Jezusa Miłosiernego. Z tej okazji zapraszamy we wtorek, w 1 rocznicę peregrynacji na uroczystą Mszę św. o godz. 17.00 w czasie której zostaną poświęcone nowe konfesjonały, które są naszym parafialnym wotum za łaski otrzymane od Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy wszystkich do jak najliczniejszego udziału w tym nabożeństwie.

2. Różaniec we wtorek będzie przed Mszą św. czyli o godz. 16.30.

3. Katecheza parafialna dla klasy 4 b szkoły podstawowej we czwartek o godz. 16.15 na prałatówce, po niej różaniec.

4. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą misyjną – składka przeznaczona jest na cele misyjne.

5. U ministrantów są do odebrania kartki na wypominki. Imiona i nazwiska zmarłych prosimy czytelnie wpisywać koniecznie w I przypadku, bo często nie wiadomo czy chodzi o mężczyznę czy o kobietę. Jeżeli ktoś życzy sobie wypominki o 7.00 lub 10.00 należy to zapisać, podobnie, gdy wypominki mają być czytane w Narożnikach.

6. W Gościu Niedzielnym warto przeczytać kolejne artykuły o św. Janie Pawle II, niektóre jego tajemnice poznajemy dopiero po jego śmierci.

7. Ponieważ ponawiają się pijackie burdy w kaplicy w Sośnienie, o tych aktach wandalizmu poinformowana została Policja. Ostrzegamy tych, którzy profanują kaplicę, że za takie wykroczenia grozi wysoka kara.

8. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 8.00 prosimy parafian: Pikul Natalia, Szwajkosz Stanisława, Bożena Moskal, Pikul Danuta, Banaś Teresa.

Aktualności

Ogłoszenia parafialne

Warto przeczytać

Please publish modules in offcanvas position.