Święto Świętej Rodziny - 27 grudnia

1. W uroczystość Trzech Króli Kolędnicy misyjni odwiedzą nasze domy, przedstawią scenkę o Bożym Narodzeniu i będą zbierać ofiary na misje. Prosimy, by młodzież z gimnazjum wyuczyła się jak najlepiej tekstów kolędy i przygotowała kolędnicze stroje.

2. W środę różaniec o 1630 poprowadzi róża Marii Kułaga.

3. Nabożeństwo dziękczynne na zakończenie „Starego Roku” będzie w czwartek o godz. 16.00. O godz. 15.30 odmówimy wspólnie różaniec, który poprowadzi róża Wandy Minorczyk.

4. W uroczystość Św. Bożej Rodzicielki czyli w Nowy Rok Msze św. jak w każdą niedzielę. Uroczystość ta znosi post piątkowy.

5. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w minionym tygodniu - Bóg zapłać. Serdeczne podziękowanie kierujemy pod adresem strażaków, którzy przywieźli i zainstalowali choinki w kościele - Bóg zapłać. O posprzątanie kościoła w poniedziałek od godz. 8.00 prosimy panie: Seternus Katarzyna, Seternus Anna, Gondek Lucyna, Błach Anna.

6. Odwiedziny duszpasterskie w tym tygodniu:

poniedziałek          od 8.30   - Żdżary południowe od końca do p. Adama Sipiora

- Poręby.

wtorek                 od 8.30      - Podlesie

- Zarzecze za rzeką od końca

środa                  od 8.30        - Zarzecze za cmentarzem

- Górki

czwartek               od 8.30      - Podkościele

Prosimy o podwożenie kapłanów w czasie kolędy.