16.05.2016 - 22.05.2016.

Godz.

Intencja

700

† Stefan Micek int. syna Andrzeja z żoną.

1000

Z int. Róży Renaty Podosek z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, bł. Boże, szczególną opiekę Matki Bożej i łaski potrzebne do dobrego życia dla członkiń róży i ich rodzin, a dla zmarłych członkiń o szczęśliwe życie wieczne.

1800

† Stanisław Pyzik od Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich w Radgoszczy.

1900

† Rozalia Baran w 1 r. śm.

1. † Władysław Ledwoń.

2. † Jan Kacała z int. Anny i Mariusza Ryba z synami.

1800

† Paweł Tomala z int. Janusza i Renaty Bogacz.

700

1. † Stanisław Pyzik z int. sąsiadów Fijałów.

2. † Jan Kacała z int. swatowej Heleny Burzec.

1800

† Józef Kras z int. Haliny i Romana Rzeźnik.

1830

† Antoni Żaba w r. śm.

700

1. † Józef Kras z int. rodziny Burców i Pikulów.

2. † Stefan Micek int. córki Bożeny Nowak.

1800

† Stanisław Warias, Jan Błachaniec, Teresa i Janusz Leżoń.

700

1. † Jan, Stefania i Elżbieta Pyzik.

2. † za duszami zmarłych z pewnej rodziny.

1800

† Władysława Błachaniec z int. córki Grażyny z mężem.

700

1. Z ok. 18 ur. Kamila z podz. za dotychczasowe łaski, z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie na dalsze lata życia.

2. † Władysław Szałaśny z int. wnuczki z Dębicy.

1800

† Stefan Micek z int. rodziny Marii i Edwarda Łabuzów.

700

† Antonina Kmieć w 7 r. śm. i Stanisław Kmieć w 1 r. śm. od wnuczki Beaty Kacała.

1000

W int. róży różańcowej Marii Nowak, z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł., zdrowie, opiekę Matki Bożej, a dla zmarłych o szczęście wieczne.

1130

1. W int. ks. prałata Roberta Biela z int. OSP w Radgoszczy.

2. Dziękczynna z podz. za dar kapłaństwa, z prośbą o bł. Boże i zdrowie dla kapłanów naszej parafii i ks. Roberta w 25 r. święceń kapłańskich z int. rodziców.

1600

† Stanisław Pyzik z int. Teresy i Dariusz Mazur z dziećmi.

830

W int. róży misyjnej Zofii Bogacz z podz. za otrzymane łaski Boże i opiekę Matki Bożej, z prośbą o zdrowie i opiekę MB dla członkiń róży i ich rodzin, a dla zmarłych o szczęście wieczne.

Od 17 maja (wtorek) Ks. J. Królikowski zacznie odprawiać 11 intencji za śp. Jana Minorczyka, a ks. Józef Słaby 10 intencji za śp. Józefa Węża z int. uczestników pogrzebu. Od 20 maja ks. R. Banaś rozpoczyna odprawiać mszę św. greg. za Józefa Ptaka. Poza parafią są odprawiane Msze św. gregoriańskie za + Walerię Burzec i + Czesława Juzbę.

Pan Bóg odwołał do wieczności śp. Antoninę Niemczura. Jej pogrzeb będzie we wtorek o godz. 14.00. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu...