23.05.2016 - 29.05.2016.

Godz.

Intencja

700

1. † Elżbieta Pyzik w 9 r. śm. oraz jej rodzice.

2. W intencji Bogu wiadomej. (Ks. Bogusław poza parafią).

1800

† Helena Wójcik z int. syna z rodziną.

1. † Władysław Miłkoś.

2. † Zygmunt Kułaga.

1800

† Jan Kacała z int. Leszka Kacały.

700

1. † Anastazy, Karolina Kaczocha, Stanisław Wąż.

2. † Stanisław Pyzik z int. rodziny Kogutów z ul. Jagiellońskiej.

1800

Z podz. za otrzymane łaski i z prośbą o Boże bł. zdrowie dla pewnej rodziny.

Boże Ciało

700

† Janusz Stopa w 4 r. pogrzebu.

1000

1. O szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść, kataklizmów, o Boże bł. i opiekę Matki Najświętszej dla mieszkańców Żdżar.

2. O zachowanie od nieszczęść gradobicia, huraganów i bł. Boże w rodzinach mieszkańców ul. Górki.

1600

Z podz. za dotychczasowe zbiory i otrzymane łaski i z prośbą o Boże bł. w rodzinach i dalszych pracach polowych z int. Lisiaków Południowych.

Narożniki

830

Z podz. za opiekę Bożą od mieszkańców Narożnik z prośbą o zachowanie od nieszczęść klęsk żywiołowych, Boże bł. w rodzinach, opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

700

1. W int. mieszkańców Kaczówki o dalsze urodzaje, szczęśliwe zbiory, bł. Boże w rodzinach i zachowanie od nieszczęść.

2. † Zofia Szeliga od rodziny Leżoniów.

1800

Z prośbą o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść i bł. Boże dla mieszkańców Zarzecza za cmentarzem i opiekę Bożą nad Parafią i kapłanami w niej pracującymi.

700

1. O zdrowie, Boże bł. w rodzinach, opiekę MB w pracach polowych i szczęśliwe urodzaje i zbiory dla mieszkańców ul. Mały Dwór i ul. Polnej.

2. † Stefania Gondek od wnuczki Karoliny z Mateuszem.

1800

† Józef Kras z int. rodziny Dworaków.

700

W int. Mariana w 70 ur. o Boże bł., zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia od żony, dzieci i wnucząt z USA.

1000

+ Honorata Warias z int. syna Romana z rodziną w 30 dz. od śmierci.

1130

Z prośbą o szczęśliwe zbiory, zachowanie od nieszczęść, gradobicia, o zdrowie i bł. Boże dla kapłanów pracujących w naszej Parafii z int. mieszkańców Lisiaków Południowych.

1600

† Helena Wójcik z int. wnuczka Sebastiana.

Narożniki

830

Z podz. za opiekę Bożą od mieszkańców Narożnik z prośbą o zachowanie od nieszczęść klęsk żywiołowych, Boże bł. w rodzinach opiekę MB dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

Poza parafią są odprawiane Msze św. gregoriańskie za + Walerię Burzec, + Czesława Juzbę oraz za śp. Jana Minorczyka i śp. Józefa Węża z int. uczestników pogrzebu.

Od 20 maja ks. R. Banaś rozpoczął odprawiać Msze św. greg. za Józefa Ptaka. Ks. Jan Wójcik w Domu Księży Emerytów odprawi w tym tygodniu 5 Mszy św. za + Edwarda Kopię i 4 za + Czesława Juzbę z int. uczestników pogrzebu.