30.05.2016 - 05.06.2016.

Godz.

Intencja

700

1.W int. Róży Marii Kułaga o zdrowie, bł. Boże w rodzinach, opiekę MB, a dla zmarłych członkiń o szczęście wieczne.

2. † Władysława Błachaniec w 30 dzień od śmierci z int. córki Joanny z rodziną.

1800

Z prośbą o bł. Boże w pracach polowych, szczęśliwe zbiory i opiekę Matki Bożej w rodzinach dla mieszkańców Trzydniaków.

700

1. W 8 r. ślubu Agnieszki i Mariusza z prośbą o bł. Boże, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski.

2. † Jan Kacała z int. Marii i Ryszarda Kacała.

1800

O zdrowie, Boże bł. w rodzinach i pracach polowych, o opiekę Matki Bożej, o szczęśliwe urodzaje i zbiory dla mieszkańców Porąb.

700

1. + Antonina Niemczura z intencji córki Teresy z rodziną.

2. † Zofia Szeliga z int. rodziny Augustynowicz.

1800

Z prośbą o Boże bł., opiekę Matki Bożej w rodzinach i pracach polowych, o szczęśliwe zbiory, zachowanie od wszelkich nieszczęść dla mieszkańców ul. Mały Dwór i ul. Polnej.

700

1. † Stefania Gondek z int. wnuka Dawida.

2. † Stanisław Pyzik z int. Mirosława Gierczyńskiego.

1800

W int. mieszkańców Podlesia z prośba o dobrą pogodę, dobre zbiory plonów, zachowanie od nieszczęść i klęsk żywiołowych oraz o bł. Boże.

700

† Ryszard Dworak 23 r. śm.

1800

† Józef Kras z int. Krzysztofa Barana z rodziną.

Narożniki

1900

† Edward Bobro.

630

1. W int. pewnej osoby z prośbą o światło Ducha Świętego w zdaniu egzaminów oraz o bł. Boże na dalsze lata życia.

2. † Jan Kacała z int. Wiesławy i Sylwestra Kacała.

700

† Anastazja Kędzior 26 r. śm.

700

† Stefan Micek z int. syna Krzysztofa z żoną Małgorzatą, swatową Danutą Filutowską oraz rodz. Bytnerów.

1000

Z podziękowaniem Panu Bogu za dotychczasowe łaski z prośbą do Jezusa Miłosiernego o zdrowie, opiekę i dalsze szczęśliwe życie w 60 r. ślubu dla Ireny i Władysława.

1130

W intencji Parafian.

1600

† Roman Wnęk 2 r. śm.

Narożniki

830

† Barbara, Józefa, Bronisław Salij w r. śm. Barbary.

Poza parafią są odprawiane Msze św. gregoriańskie za + Walerię Burzec, + Czesława Juzbę, + Józefa Ptaka. Ks. Józef Wójcik odprawi od czwartku 3 intencje za + Walerię Burzec, a ks. Łukasz Niemiec w Kazachstanie od poniedziałku 6 intencji za + Pawła Tomalę z int. uczestników pogrzebu.

Pan Bóg odwołał do wieczności śp. Kazimierza Sadko. Polecajmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu...