24.10.2016 - 30.10.2016.

Dzień

Godz.
                                                   Intencja
Poniedziałek 700 † Stefan Micek z int. Dariusza Błachaniec z rodziną.
1700 1. † Jan Skrzek w 7 dzień po śmierci z int. rodziców.2. † Zygmunt Szałaśny 32 r. śm.
Wtorek 700 1. † Władysława i Ludwik Dworak w 7 r. śm. Ludwika.2. Z podz. dla indywidualnych ofiarodawców z Chicago za modlitwy i okazaną pomoc finansową w czasie leczenia z int. Dominika i rodziców.
1700 Z ok. 1 r. ślubu Małgorzaty i Krzysztofa z podz. za otrzymane łaski z prośbą o dalszą Bożą opiekę.
Środa 700 † Bronisława Niemczura w 30 dzień po śm. z int. rodziny.
1700 Z ok. 18 ur. Tomasza z podz. za dotychczasowe łaski z prośbą o bł. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia.
Narożniki 1730 Z ok. 18 ur. Anny z podz. Panu Bogu za dotychczasową opiekę i otrzymane łaski z prośbą o bł. Boże na dalsze lata życia.
Czwartek 700 1. † Emilia i Józef Biel z int. wnuków Natalii, Angeliki, Łukasza Bielów z USA.2. † Stefan Micek z int. Teresy i Tadeusza Wolak z rodziną.
1700 † Stanisław Kawa z int. żony 9 r. śm.

Piątek

700 1. † Wiktoria i Szczepan Jedynak oraz dzieci: † Helena, Emilia, Kazimierz i Anastazy.2. † Stefan Micek z int. Leokadii i Feliksa Taraska.
1700 † Marian, Władysława i Karolina Wąż.

700 † Stefania Gondek z int. róży Marii Kułaga.
1500 W int. nauczycieli i absolwentów z ok. 35-lecia ukończenia Szkoły Podstawowej w Radgoszczy z prośba o Boże błog. i zdrowie.
1700 † Edward Sołtys z ok. im.
Niedziela 700 † Balbina Szałaśny syn Władysław.
1000 W int. Stefana Pikula w 85 r. urodzin, z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże bł. i zdrowie z int. dzieci.
1130 W intencji Parafian.
1600 † Stefan, Ewa i Ireneusz Szeliga w 14 r. śm. Stefana.

Narożniki

830 Z podz. za sakrament małżeństwa w 10 r. ślubu Renaty i Grzegorza z prośbą o Boże bł. opiekę MB na każdy dzień o zdrowie i opiekę Aniołów Stróżów dla synów Franciszka i Antoniego.

Poza parafią są odprawiane Msze św.za + Stefanię Frąc, śp. Stanisława Miłkosia i śp. Józefa Pikula.

Z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg odwołał śp. Jana Skrzeka. Polecajmy jego dusze Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu, a nasz Panie...