Uroczystość Bożego Narodzenia - 25 grudnia

1.Witamy serdecznie miłych Gości i Parafian, którzy przybyli na Święta do parafii. Wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego oraz stałego wzrastania w wierze.

2. Dziękujemy serdecznie wszystkim za przekazane nam kapłanom życzenia świąteczne oraz upominki na świąteczny stół. Bóg zapłać.

3. Jutro w święto św. Szczepana nie ma Mszy św. o godz. 16.00. na każdej Mszy św. będzie poświęcenie owsa.

4. We wtorek poświęcenie wina z okazji święta św. Jana Apostoła.

5. W piątek przypada Święto Świętej Rodziny.

6. Dziękujemy pewnemu parafianinowi, który ofiarował 1000 franków szwajcarskich na odnowienie paramentów liturgicznych w naszym kościele. Bóg zapłać.

7. Dziękujemy Krzysztofowi Kucie i Bartkowi Kopii za ofiarowanie choinek do kościoła oraz strażakom za ich zainstalowanie w kościele. Bóg zapłać.

8. Serdecznie dziękujemy: Katarzynie Szwajkosz, Ewelinie Niewidomskiej Burzec, Bożenie Szwajkosz, Jackowi Burcowi, Janowi Sipiorowi, Krzysztofowi Seternusowi, Januszowi Grabowskiemu za wykonanie pięknej szopki i udekorowanie kościoła na święta, a młodzieży za ustrojenie choinek. Bóg zapłać.

9. Podwójny Gość Niedzielny w cenie 8 zł zawiera 100 stron ciekawych artykułów o zwyczajach bożonarodzeniowych. Zachęcamy do jego zakupienia i czytania.

10. Porządek odwiedzin duszpasterskich w tym tygodniu:

• wtorek od godz. 8.30 Lisiaki północne od p. Zielińskich do kościoła
  • środa od 8. 30 Kaczówka, Żdżary Północne
  • czwartek od 8. 30 Poręby, Podlesie
  • piątek od 8. 30 Żdżary południowe od końca do. p. Adama Sipiora, Grochowiska
  • sobota od 8. 30 Podkościele.